Sediile BASILICA TRAVEL

BUCUREȘTI

Agenția BASILICA TRAVEL

Adresa: Str. Doamnei, Nr. 20, BUCURESTI
Tel/Fax:+4021.316.35.03                                                                                                                                       Tel: 0371.332.010 / 0741.260.424
E-mail: office@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

Agenția KRETZULESCU

Adresa: CALEA VICTORIEI, NR. 45, BUCURESTI
Tel / Fax: +4021.313.37.45
E-mail: kretulescu@basilicatravel.ro
Program: Luni: 12 .00 - 17.00
Marti – Vineri
09.00 – 17.00

Agenția ENESCU

Adresa: CALEA VICTORIEI,NR.202,SECTOR 1, BUCURESTI
Tel / Fax: +4021.313.74.86
E-mail: enescu@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

Agenția COLINA BUCURIEI

Adresa: B-DUL REGINA MARIA,NR.1,BL.P5B,SC.1,
SECTOR 4, BUCURESTI
Tel / Fax: +4021.367.26.24
E-mail: colina@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri: 09.00 – 17.30

ARAD

Agenția "SF. AP. ANDREI"

Adresa: B-dul Revolutiei, nr.90, Arad
Tel / Fax: +40257.466.784
E-mail: arad@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

BRĂILA

Agenția "SF. IOAN CASIAN"

Adresa: Piața Dorobanți, nr.3, Brăila
Tel / Fax: +40239.649.907
E-mail: braila@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

BRAȘOV

Agenția "SF. IERARH NICOLAE"

Adresa: Piața Sfatului, nr.5, Brasov
Tel / Fax: +40268.512.673
Mobil: 0741761686
E-mail: brasov@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

CLUJ - NAPOCA

ASIGURĂRI

Adresa: Al. Vaida – Voievod, nr.53B, Cluj – Napoca
Tel / Fax: +40264. 483.582
Telefon: 0799.111.300
E-mail: cluj@basilicatravel.ro
Program: Luni – Duminica 10.00 – 22.00

GALAȚI

Agenția "SF. APOSTOL ANDREI"

Adresa: Str. Ion Creangă,nr.13, Galați
Tel / Fax: +40236.411.874
E-mail: galati@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

IAȘI

ASIGURĂRI

Adresa: Str.Palas, nr.7A, Iasi
Tel / Fax: +40232.708.328
Telefon: 0799.111.299
E-mail: iasi@basilicatravel.ro
Program: Luni – Duminica: 10.00 – 22.00

PLOIEȘTI

Agenția "SF. IOAN IACOB"

Adresa: B-dul. Republicii, nr.171, Ploiești (Biserica Sf. Vasile)
Tel / Fax: +40244.544.814
E-mail: ploiesti@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

ORADEA

Agenția "SF. M. Mc. MINA"

Adresa: Ep. Roman Ciorogariu,nr.10, Oradea
Tel / Fax: +40259.236.038
E-mail: oradea@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

REȘIȚA

AGENȚIA "SF.AP. PETRU ȘI PAVEL"

Adresa: Str.Republicii, Resita
Tel / Fax: +40255.255.135
E-mail: resita@basilicatravel.ro
Program: 09.00 – 17.00

SIBIU

Agenția "SF. M. Mc. OPREA"

Adresa: Str. Mitropoliei, nr.36, Sibiu
Tel / Fax: +40269.217.863
E-mail: sibiu@basilicatravel.ro
Program: Luni – Vineri 09.00 – 17.00

TOP